1985 Yılından Bu Yana Hizmetinizdeyiz

1985 Yılında Günay İnşaat Olarak Bursa?da İnşaat Sektöründe Faaliyete Başladık. 1997 Yılında Günayoğlu İnşaat, Tekstil ve Orman Ürünleri Ltd. şirketini kurarak faaliyet alanlarımız genişlettik. 2003 Yılında Bursa Kestel Organize Sanayi Bölgesinde 3.000 m2 Kapalı alan üzerinde Tekstil fabrikamızı faaliyete geçirdik. Bursa da İnşaat ve Tekstil alanında faaliyetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. 2016 Yılı itibari ile Tekstilde makine parkurumuzu yeniledik ve genişlettik ve bu süre zarfında 1000 e yakın daire, 40 adet villa, 5000 m2 den 4 adet fabrika yapıp müşterilerimize teslim ettik.

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsediğimiz, doğruluk ve güveni en önemli değer olarak koruyan GÜNAYOĞLU, kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek, yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

0
Toplam Proje
0
Ev Teslimi
0
Tecrübeli Personel
0
Yıllık Tecrübe

Proje Fikirleri

Gün geçtikçe gelişen inşaat sektörü, artan nüfus ve değişen trendler nedeniyle gelişip değişmeye devam ediyor. Eski çağlarda sadece içinde yaşanılabilecek kapalı bir mekan inşa etmek söz konusuyken, günümüzde bin bir çeşit inşaat malzemesi, mimari yapı çeşidi ya da birbirinden farklı dekorasyon trendleri hayatımızın bir parçası olmuş durumda.

Evler içinde yaşanılacak hale gelmeden önce uzun ve uğraştırıcı bir inşaat aşamasından geçiyor: Dolayısı ile inşaat aşamasında dikkat edilmesi gereken birçok nokta, sonucun daha etkileyici ve yaşanılabilir olmasını etkileyebiliyor.

Kalite & Sağlamlık

Binanın temeliyle ilgili bilgi ve fikir sahibi olabilmek için zemin katın kontrol edilmesi önemlidir. Evin zemininde yer alan kat kolonlarının iyice incelenmesi lazımdır. Bu kolonlarda herhangi bir çatlak olması halinde bir uzmana danışılmalıdır. Zemin katın 3 metreden fazla yüksekliğe sahip olması da doğru bir yapı planı değildir. Ayrıca, zemin katının her yerinin duvar olması gerekiyor. Dükkan ve vesaire için yapı duvarları yıkılarak bölmelerin kullanılması binanın depreme karşı dayanıklı olmasını olumsuz etkiliyor.

Teknolojik Yatırımlar

Akıllı ev teknolojilerinin uzun yıllardır herkesin merakı olduğu göze çarpıyor. Öyle ki, izlediğimiz bilim-kurgu filmlerinde bilgisayarların yönetilmesi, yapay zeka ile evin içerisinde yer alan elektronik ürünlerin kontrolü, sesli komutlara cevap veren bir sesin olması her zaman ilgi çekici olmuştur.

 

Our Expert Agents

Josie Maxwell

CEO & Founder

Connor Flores

Sale Marketing

Caroline Vaughn

Architect

Willie Todd

Design Manager